Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ati2

    őstag

    Én is vettem egy ilyen kütyüt használtan :)

    Nálam is volt iszonyú nagy búgás + sistergés (50 Hz + fehérzaj a satelitekből), de a fő probléma a szerencsére vezérlő csatlakozozója volt (pedig be volt csavarozva rendessen, és még igy is volt kontakt hiba, mert kicsit feszült a csatlakozó).

    Sajnos az analóg bemeneten alapból zúg egy kicsit, meg minimális zaj is jön a satelitekből a hifi-hez képest (ha odarakom a fülem).
    De nem zavaró a PC úgyis elnyomja... (sajnos az EAX csak analóg kimeneten müxik az Audigy-ken)

    Viszont a coax + optikai bemenet galvanikusan tuti le van választva, mert ha átváltok ott nem búg, inkább csak sistereg a sub nagyon halkan!!!
    De fix 200 W-hoz képest ez tényleg elhanyagolható :)
    Ami meglepett, hogy digit bemenetnél a satelitek csuma hangerőn se sisteregnek, a hi-fi meg igen :)

    Hangzás:
    Ha leveszem a subot 2/3-ra + audigy-n 5.1 módban 70 Hz-nél levágom a basszust (disco-s mélyládák is itt vannak gyárilag megvágva), akkor, kezd hasonlitani a hi-fi -re (yamaha erölködö 5x100w + 2x100w Mission hangfalak).
    De a hi-fi után szokni kell a hangját az kétségtelen, ár / teljesitményben tényleg szépen és nagyot szól (igaz én csak halkan szoktam halgatni).
    A Sub-nak, meg kicsit gyomorbavágó hangja van a hi-fi-hez képest, de az kristálytiszta.

    Satelitek: kb 110-19.000 Hz-ig szólnak (egy titán magassugárzó azért szebbem szól magas frekin, de már ez is csoda hogy egy hangszóró ekkora freq tartományban tud dolgozni 1%-os THD-vel)

    Sub: 30 Hz töl kezd szólni, 40 Hz felett már lineárisan, vagy inkább falbontóan :)

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák