Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • c41r0^

    őstag

    Igaz nem ilyen típusú 5.1em van, hanem x-530, de ez a topic jobban pörög, hátha tudtok valami 5letet a következőre:

    ''megvettem az 5.1-es hangrendszert, Logitech x-530 lett a dologból, utánaolvastam én is és tényleg az egyik legjobb ár/érték arányú a kategóriáján belül, és szól, mint atom az SB Audigy1el

    egy bajom azonban mégis van vele, valószínűleg árnyékolás probléma:

    a, ha be van kapcsolva, és felkapcsolom a villanyt - reccsen egyet
    b, kislámpánál u.ez
    c, (legmorbidabb)

    nagyszülők szobája pont alattam van, (családi ház, téglafal, betonfödém) és elég érdekes dolog, hogyha a rádiójukon (valami öreg szar rádiósmagnó, 1 kazettás, ruszki förmedvény) kapcsolgatják az AM-FM állást, vagy ki-be kapcsolják, vagy nemtommit, akkor reccsen egyet az 5.1em , akár szól, akár nem (persze bekapcsolt állapotban csak)

    a másik meg, hogy ha bekapcsolom az 5.1-et, de semmi jel nem megy rá ki hangkariról, és vagy min. vagy max. hangerő állásba tekerem, valami rádiójelet fog , ha kicsit a min.-ről felhangosítom, akkor már nincs rádióadás

    nem tudom, honnan szedi össze ezt a jelet, de idegesít valamilyen szinten, mindez azonban csak akkor fordul elő, ha alattam a nagyszülők rádióznak (asszem, de ebben sem vagyok biztos már )

    ennyire szarul lenne ez a hangcucc leárnyékolva??? a mélynyomó része szedi ösze a rádiójelet??? (gondolom valami b@szottnagy mágnestekercs van benne)''



    Itt olvastam valami zajszűrő aljzatról (APC), de szvsz ez nem az elektromos árammal összefüggő probéma nálam, hanem vmi árnyékolás


    MOD: közben megtaláltam a topicomat :) más is küzd hasonlókkal :)

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák