Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajtorja

    aktív tag

    válasz HXY #197 üzenetére

    Igen, én is a régi metódushoz szoktam, volt ciripelő G35, beragadt makró gombos g15, stb. Gyakorlatilag a 486-os era vége óta logi perifériákat veszek a családnak, volt köztük hibás szép számmal, de eddig nem érdekelt sem az ára, sem az eddigi hiba arányuk, mert tudtam hogy első szóra cserélik vagy küldenek egy újat. Mostanában jött ki a cherry mx brown switches mecha billentyűjük, de fixit fényében nem kockáztatom meg azt a cirka 40k-t.

    Panaszlevél az ment, support pedig ígért egy új tappancsot. A gányolás nyomait próbáltam makettes szerszámokkal eltüntetni, nagyjából sikerült is.

    Ja slusszpoén: telefonon 3 percig magyaráztam szerintem miért gáz bármilyen "gaming" egérrel így elbánni... mire a srác felajánlotta az új tappancsokat, ami elsőre nem volt raktáron így egy g700-ra valót ajánlott, amit majd kisollóval méretre vághatok. (sic!) Na itt már éreztem, hogy nem tudnak azonosulni a gondommal.
    Felajánlottak egy új G500-at futárral, de mégsem ez lett, mert közben megkerült raktárról a tappacs. E-mailben még erőltettem egy kicsit, hogy inkább ezt visszaadnám és kérném az új egeret, de valahogy átsiklottak felette és válaszban már csak a tracking számot kaptam a 600 forintos tappancsról. Így maradt a barkács.

    --- ---

Új hozzászólás Aktív témák