Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tegzi

    csendes tag

    Sziasztok.

    Most vettem én is meg ezt a kis fülhallgatót, eddig csak zenehallgatásra tudtam tesztelni, később majd valami játékkal is kipróbálom természetesen.
    Ami nagyon pozitív az az, hogy baromi szépen szól a füles, nagyon jók a hangok (magas, mély, stb.), ebből a szempontból meg vagyok vele elégedve.
    Ami nagyon nem tetszik és nem is értem, hogy ezt hogy lehetett ennyire elbaltázni az a szoftver amit hozzáadtak. Nevezetesen profilokat lehet csinálni, melynek az lenne a lényege számomra, hogy pl. csinálok egy profilt játékokhoz, egyet zenehallgatáshoz, egyet meg mondjuk filmnézéshez, de a profilok közötti különbség mindössze annyi, hogy a "testreszabható G-gombok"-nak mi legyen a funkciója, de mondjuk a hangszínt már nem.
    Azaz nem tudom azt megcsinálni, hogy beállítok egy optimális értéket a zenehallgatáshoz (hangerő, mély, magas), és egy másikat játékhoz, ugyanis ez a beállítás minden profilban ugyanaz marad. Márpedig zenehallgatásnál mondjuk jobban szeretem a mély hangokat, játéknál viszont nem ennek lenne elsődlegesen fontos szerepe. Ennyire amatőr módon nem is értem hogy lehetett ezt a szoftvert így megcsinálni. Aztán a G-gomboknak a funkciója is meglehetősen limitált, 7 előre megadott lehetőség közül lehet választani, tehát ha valaki nagyon "trükközni" akar ezekkel a gombokkal, akkor az felejtős...
    A fentiekben nem igazán a jó tulajdonságokat emeltem ki annak ellenére, hogy nem bántam meg a vételt, de emiatt a szoftver miatt az egészet úgy tudnám jellemezni képletesen, hogy a füles megvásárlásával kapunk egy Ferrari-t lemezfelnikkel alufelni helyett.....vááááááááááááááááááá :W
    Abban reménykedem, hogy majd csinálnak Logitech-ék valami "software upgrade"-et, és abban már lesznek további lehetőségek, mert ez csak szoftver kérdése, a technika adott.

    Üdv, Tegzi

Új hozzászólás Aktív témák