Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz Declare #88134 üzenetére

    (#88134) Declare
    Köszi. :R

    Hát igen, jól jött volna. :/

    Ca. 350e a kár. Már rég megcsináltattam volna, de kárfelmérő 1 hét után jött ki, 5 napig tartott még a listát elküldte, ekkor tudtam egyeztetni a szerelővel, aki miatt szintén volt 1 hét csúszás, és most tartunk ott, hogy igényeltük a pótszemlét, ami megint pár nap.
    Ja, és még az alkatrészeket is meg kellett rendelni, ami tegnap megtörtént csepeli bontóból, szerda csütörtök érkezik elvileg, aztán neki lehet állni. Nagyon bízom benne, hogy legalább autóm lesz karácsonyig, ha pénzem nem is.

    (#88136) Qru
    A bejelentőn van egy időpont, én ahhoz tartom magam.

    (#88137) Declare
    Erre gondoltam én is. Amúgy 17:45 volt. És ránéztem az órára (rutinból, mert tudtam, hogy majd kelleni fog) De valóban mp-re pontos adat kéne ahhoz. Gondolom.

    (#88139) Qru
    Amikor elkezdte mondani a nő az ő sztoriját, már akkor hátradőltem, hogy mondom, OK, már be is vallottad, hogy te vétetted el.
    Ezért is mondta neki a rendőr, amit mondott.

    Ma beszéltem a rendőrséggel, azt mondták, hogy ez a formanyomtatványuk, és az hogy a helyszínit elfogadta a nő, azzal beismerte hogy szabályt sértett. Különben ment volna tovább a rendőrségi feljelentés.
    És nem értik, hogy miért nem fogadja el a biztosító.
    Aztán felhívtam az allianzt is, és ma már nem voltak annyira biztosak az állításukban, hogy az a rendőrségi papír nem elég. Ma már az volt az álláspont, hogy még 15 napos rendőrségi dokumentum vizsgálatán belül vagyunk. Tehát részükről nincs eldöntve. Meg hogy ma volt pótszemle (ami elvileg csütörtökön lett volna, nem is értem), amit az ügyfélszolgálatostól tudtam meg, ezért sincs állásfoglalás. Egy kicsit mintha meginogtak volna a tegnapival szemben. Remélem. :S

    (#88141) Declare
    Persze hogy van ilyen, és nem is megyek bele, ha áll. Ő állt, én meg haladtam, és amikor odaértem előtte szabadult fel az út előtte, aztán elindult. Mellettem a belsőben ment egy másik autó, a nő meg balról jött. Holttérből indult el. Nem láttam, és nem is számítottam rá, pláne arra, hogy bejön elém.
    De ennyi erővel mondhatjuk azt is, hogy ő meg figyelhetett volna, hogy ha beragad, akkor nem indul csak úgy meg azon az úton keresztbe.

Új hozzászólás Aktív témák