Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz MC Pite #263162 üzenetére

    Megkérdeztem a hivatalos álláspontot is a fordításról:

    Ugye a kétnyelvű adásvételin ugyanazok az adatok szerepelnek mint a számlán. Ez utóbbi nálam német volt, elkergetett az ügyintéző az országos fordítóirodához.

    Az ügyintéző kérheti a fordítást. Aki akarja, látja mi van rajta, elfogadja németül/angolul.
    Mondanám hogy no problem, megyek másik kormányablakhoz. Probléma2: Tatabányán, Tatán, Dorogon és Esztergomban egész nap próbáltam hívni ügyintézőt, sehol nem vették fel. A telefonom 50%ot merült, időpontot 2-3 hét múlva, az irodák egy részébe csak kettőig foglalhatok (hatig vannak nyitva).

    Így mosolyogva utaltam el a 17k-t és veszek ki szabit, hogy elmenjek a számlafordításért megyeszékhelyre ha nem akarok/merek csalni.
    Nem a 17K fáj (az se hiányzott), hanem hogy ott a pultnál derül ki, és egy újabb hetet csúszok alsóhangon (foglalni két hétre tudok időpontot).
    Tudom, hogy 3 hét vagy bő hónapig szopik, mit izgul a gyalogkakukk.
    Ügyintéző: Menjek be a fordításért Tbányára. Mondom csókolom, most szereznék rendszámot. 2 szabi! Azt mondja: Hát küldjön be valakit! Mondom a családba mindenki dolgozik, marad a kéthetes csúszás és két szabi.
    Válasza: Vagy próbálja meg másik okmányirodában.
    :U

    Jegyezzétek, okuljatok az én káromon :R

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák