Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szada85

    aktív tag

    válasz Paxker315 #209725 üzenetére

    Bár ez nyilván függ a mosó kialakításától -a ma emberének java képtelen arra, hogy a "közösség javát" önnön java elé helyezze, csak egy példa, ahol az általad leírt ideális világ nem müködik sajnos:

    Ahova mi járunk mosóba, ott 6 darab mosóállás van (és sajnos itt a környéken nem sok mosó van, így korlátozott, hogy hova tudsz járni), azzal párhuzamosan pedig ~12 porszívó/sürített levegös állás.

    A 6 helyböl 1-2 szinte mindig blokkolva van ilyen "detailinges" srácok által, 2 vödör, 23 szivacs, közben 187 fotó, meg a haverokkal messziröl nézve hogy csurog le a hab, és a legnagyobb ívben lesz**ja, hogy mekkora a sor, mert Ö most autót mos, a többi proli meg majd vár.
    Ergo itt nem fog pörögni úgy a zseton, ahogy pöröghetne, mert az Ö 10€-jából 1 órát elfoglal egy helyet, ami alatt a prolikból úgy 5-6-8 letolná az autóját.

    A mosással végzett autósok pedig természetesen egyenest a porszívós állásba gurulnak ki, majd ott kezdik el a szárazolást, mindenféle ápolást, traccspartit, hiszen majd, 1 újabb óra múlva esetleg fog porszívózni is, ugye akkor meg várhatna a helyre, de így meg ugye neki nem kell majd. Megintcsak lesz**ja, hogy más nem tud azidö alatt kiporszívózni, amíg Ö törölget, life is hard.
    1€-ból a porszívó ~7-8 percet megy, tehát óránként 6-7 ember megint végezhetne.
    Így a porszívós helyeken sem pörög úgy a zseton, ahogy lehetne.

    Worst case, nem egyszer láttam olyat is, hogy a mosóállásban kezdte törölni az autóját, mert a porszívós helyek tele voltak, és mikor megkérdeztem, hogy lenne-e kedves, kiállni, mert olyan 20-25 autó áll kint sorba, "Ö nem hajt ki, mert akkor utána nem tud ugrani a megüresedö porszívós helyre, Ö is várt, most én is várjak".

    Üzemeltetöként pedig Téged is zavarna, hogy míg így 1 óra alatt becsörög X zseton, addig "normális" használattal 5-6-7X potyogna be, így jönnek a szankciók.

Új hozzászólás Aktív témák