Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dluinet

    nagyúr

    válasz Gaben92 #153462 üzenetére

    Helsinkiben nincs töltő, vagy meg sem állsz, hogy lehetőséged sincs tölteni? De akkor mit csinálsz Helsinkiben, ha nem állsz meg ott?

    Szinte biztos vagyok benne, hogy nem ismered az elektromos autókat, mert akkor nem erőltetnéd az egy töltéssel ennyit meg annyit megyek vonalat. Meg hogy egy autó teljes feltöltése mennyi ideig tart.
    Szerinted kötelező mindig teljesen feltölteni egy elektromos autót?
    Általában ha nem otthon töltik, akkor csak annyit töltenek bele, hogy a következő megállóig, hazáig elég legyen. Például munkából hazafelé menet megállnak az Aldinál, és amíg vásárolnak töltenek bele minimum 100km hatótávot.

    Amit te említesz felhasználási módot, hogy 10 perc tankolás és 800-1000km vezetés, az autósok nagyon kis százaléka alkalmazza. Általában ők nem is érik meg a nyugdíjaskort.

    Én sem dörgölöm minden autós orra alá, hogy 900km megyek városba 40 liter benzinnel, a szomszédom PHEV-vel meg 2600km használat után látogatja meg benzinkutat, ezért milyen szar már hogy a sima autókat folyton tankolni kell, neki meg belerohad az E10 a tankjába.

    Gondolom meglehet csinálni utólagos vagy extra felszereltségként a kondenzátor beillesztését. Akinek szüksége van rá, az majd kéri. Vagy Brüsszel kikényszeríti.

    "Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

Új hozzászólás Aktív témák