Keresés

Hirdetés

  • Két OLED kijelzőt is bevet a GPD DUO

    ph A készülő notebook biztosan úgynevezett AI PC lesz, de nem tudni, hogy milyen platform kerül bele.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Orion

    veterán

    válasz tomcsi23 #14717 üzenetére

    Most vagy nem értjük egymást vagy én nem értek valamit.

    Úgy informálódtam, hogy különböző rendszerek vannak és egyik nem kompatibilis a másik betéttel. Pl. Ha Bosch rendszer(féknyereg) van akkor ahhoz nem rakhatok TRW-Lucas rendszerhez való betétet. És fordítva.
    Vagy rosszul tudom? Nyugodtan oktassatok ki, mert majdnem zokni vagyok ebben a témában.

    A két bejáratott autószerelőm szabadságon van, a féket viszont ki kell cserélnem.

    (#14719) noklika: Azért nem megyek csak úgy be valahová, mert székesfehérvári vagyok és itt olyan, mint választék nincs. Sok helyen úgy működik, hogy ha bemegyek és megmondom pontosan milyen gyártótól akarok alkatrészt, akkor megsértődnek. Mi az, hogy én szabom meg... Ilyen helyekkel tele van ez a város.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák