Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frozen

    őstag

    válasz EQMontoya #77260 üzenetére

    Sokszor csúszott már meg ez tény ,és most is volt csúszás viszont már csak pár hónap a hírek szerint. Előbb utóbb el kell ,hogy kezdjék és akkor fog iszonyatosan beszakadni még a piac hiszen több millió eth fog rászabadulni a piacra és vélhetően eléggé le irányba fogja nyomni az árat. A bányászat más kérdés,hogy mi lesz vele,sokan veszik a kártyákat mint az örült szerintem ezt akinek esze van most még időben kihasználja. (Ezért adtam el én is, kiszámoltam,hogy igazából 4e eurot nem termel ki az adót rendszer 7 hónap alatt..., így a legjobb ha eladod és mondjuk amit kitermelt volna visszarakod a rendszerbe.)így tulajdonképpen pluszosan számoltál ki és ha jól forgatod akkor simán lehet több vagy akár kevesebb. Akinek visszahozta már az árát érdemes elgondolkozni szerintem és csinálni egy kalkuláciot mennyibe lehet most eladni a kártyát és mennyit termelne ki kb 1 év alatt. (a matek minenki saját dolga,de kicsit előre kell látni) természetesen lehet most is csúszás és hogy idén nem lesz semmi,viszont ha mégis akkor meg a kártyák ára is befog szakadni elképzelhetetlenűl durván. (gondoljunk csak a sima gamerekre akiknek a házába +egy kártya megy és akkor a farmokról nem is beszélve.Természetesen ingyen árammal mindent megéri túrni :))

    [ Szerkesztve ]

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

Új hozzászólás Aktív témák