Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tenken

    őstag

    válasz Chal #1930 üzenetére

    A vga-s írásodhoz annyit fűznék, hogy én most váltanám a 660Ti-m, valami erősebb radeonra, mert változtak az igényeim, de ez után a topic után konkrétan nem merek egyetlen amd-s HA-s hirdetést sem komolyan megfontolni. Már most. Nem ijesztgetni akarok senkit, meg valószínűleg nem talál ide minden leendő high-end radeon tulaj, aki szeretne spórolni is és ismeri az apróhirdetős portálokat, de ha ezek a vga-k elkezdenek tömegesen megjelenni, akkor előbb-utóbb mindenkiben felmerül a kérdés, hogy "wtf" van?

    (#1929) AAntii:
    De érted, most legjobb esetben 2 hónapért minek teszi ki magát egy ilyen kaliberű tortúrának? Másrészt meg reálisan belegondolva, akik kérdeznek azok többnyire nem rendelkeznek akkora szakmai hozzáértéssel sem, hogy értelmes időn belül megfelelő szinten dolgoztathassák a cuccot. Aki igen és képes lenne, az önállóan is eljut idáig kérdés nélkül.
    Ha valakinek van feles pénze befektetni, az tegye. Ott a BTC tőzsde, az is elég "geek". Egy sor szívó faktort kihagyhat. Ezzel az árfolyamingadozásos játékkal akkor is foglalkoznia kellene, ha a saját termelését menedzselné!
    Szerintem a kalkulátorok tévesen azt az érzetet képezhették sok emberben, hogy ahogy a vasak pörögnek az egyik oldalon megy a villanyszámla, a másikon meg valahol a zsé, amit termel közben. Holott ez nem igaz. Egy jól sikerült vétellel és eladással többet lehet keresni, mint egy egész hónapnyi megfeszített munkájával az egész hóbelevancnak. Kérdem én, hogy ez kinek éri meg akkor most hardvert venni?

    [ Szerkesztve ]

    "Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

Új hozzászólás Aktív témák