Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rimuru

    veterán

    válasz Vladi #15140 üzenetére

    star wars, pokember, predator, oroszlankiraly, aladin, men is black, godzilla, it, kicsit kakuktojas mert nem olyan regi az eredeti, John wick, ez csak par pelda ami idei. Ezek kozul talan a(z eredeti) godzilla a legoregebb, de mindenesetre eleg tag idosavbol meritenek otletet a filmgyarosok. :DDD

    Vigyázat, csalok!

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Vladi #15140 üzenetére

    Ahh ha így bedobtad a témát, én megnéztem mindegyik trailert. :D (majdnem)
    Egyébként az általad leírtak miatt, meg az alábbiak miatt sem nézek már nagyon filmeket. A trailerekből egyedül a Terminatort láttam eddig, annyira nem érdekel már, a sorozatok a jók manapság.

    Terminator: Na ez azért szánalmas, mert annyira nem tudtak mit kitalálni, hogy ez már az n+1. alkalom hogy megint valami nyomorult gép visszajön a jövőből, és itt próbálja meg a népet becsicskítani. A hülye gépek, nem hogy küldenének egy robotot 1965-be és ölné meg Sarah Connort baba korában, probléma letudva. Ez lesz a 6. Terminator film, és eddig csak 1 volt, ami végre a jövőben játszódott. Bár a 2015-ös, ami egyébként szintén a jelenünkben üldözgetős volt, még tetszett, csak az a gyökér trónok harcás szinésznő nem, szegény nagyon csúnya és nem karakter.
    Ellenben a T2-ben Linda Hamilton extra jó karakter volt, egy igazi talpraesett nő. Na most nem értem miért kellett megszégyeníteni és öregen még ide küszködve berakni. Ez egy vicc, komolyan mondom. Talán ezzel akarják kompenzálni a gyenge sztorit? Gondolom a hab a tortán majd Swarci lesz valami újabb "i'm old" poénnal. Várom már azt a Terminatort, ami végre totál egyedi lesz, mint amilyen a Christian Bale-es volt.

    Rambo: na ez is egy fúbaz. Szegény Sly-nak már csak golfoznia kéne a nyugger klubban, ehelyett már megint tolószékes kommandó lesz. Ezt tuti nem fogom megnézni még ingyen sem.

    Charlie's Angels: elsőre nem is esett le, hogy miez. A régiek jók voltak, de ez valami rohadt kellemetlen. Tök hülyepitsás lett az egész, mint valami fészbukker butalányok akció akik véletlenül felálltak az apple gépük elől és elejtették az ájfónt. Feminizmus? Na meg az a Miley Cyrus, haggyadmár azt az okádék nőt. (nem a külseje miatt)

    Mulan: átpörgettem, egy kínai ne magyarázzon már nekem angolul.

    Gemini Man: Ez a Will Smith dublőrös. Érdekes, hogy oldották meg a fiatalabbra CGI-zett Willt, de látszik rajta hogy kamu. :DDD Még gyerekcipőben jár a tech., bár nekem ez a film pont ennek a techdemójának tűnik. Mindenesetre nem fogom megnézni.

    Angel has fallen: elnökmentős akció n+1, kösznem.

    Midway: Ha annak szánták, elhiszem, hogy a Ben Affleck-es pearl harbort jóvá kell tenni, de ez is ilyen látványfilm + morális fejtegetések frappánsan csomagolása lesz.

    Star Wars: Mary Sue újratöltve. Nem is tudom, hogy ezt a "színésznőt" utálom jobban, vagy a tényt, hogy a Dizni nem képes csilliárd dollárokból sem egy épkézláb sztorit betolni a filmek alá, normális szereplőkkel. Ha nem lettek volna a klasszikus filmek, senki nem nézné ezt a borzalmat. Ez a fizetnének se nézném meg kategória, sőt remélem hogy bebuknak már végre vele.

    21 bridges: üldözős akciófilm, nem láttam benne semmi érdekeset

    Stuber: na a felsoroltak közül ebben látom a legtöbb fantáziát. Vagyis csak egyedül ebben látok. Bár sok helyen erőltetettnek tűnik, ez az indiai csóka jól nyomja egyébként, övé a Silicon Valley c. sorozat is, én bírom nagyon. Tipikus lúzer-karakter, és nagyon jól áll ez neki. Ezt lehet meg is nézem moziban ha lesz nem szinkronosan.

    Új Jumanji: látványfilmnek jó lesz, plusz a szereplők miatt: Rock Bácsi, Jack Black. Bár szerintem skippelem ezt is.

    Na szal nem vagyok túl jó véleménnyel a filmekről. :D Egyedül az I am Mother c. film volt ami mostanában tetszett. Egyébként sorozatozok, ott szinte mindig van jó sztori. Főleg most a The 100, ott egy epizódban annyi minden történik, mint máshol egy egész évadban.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák