Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • karicska

    tag

    Nem találtam még LG 3D TV topicot úgyhogy ide irom le a tapasztalataimat.

    Hétfőn vásároltam egy Lg 32LW4500 tipusú 3d led lcd tv-t.

    A tv alapvetően számitógépről kapja az inputot.

    HDMI-n és VGA kábelen van csatlakoztatva a géphez.
    Vettem 1.4a -as HDMI káblet, hogy átmenjen rajta a 3d. Ez jól is működik Crysis2-t beböktem. Van benne 3d beállitás. Lehet választani, hogy milyen módszer szerint szeretnénk a 3d képeket előállitani ( egymás mellett, csikokban, felváltva) és ehhez hozzá lehet állitani a tv-t is, úgyhogy pöpec. Egy gubanc volt ezzel a felállással mégpedig a fúrumokon input lagként emlegetett mellékhatás. Nem tudtam még kiküszöbölni ezt HDMI kábel mellet, úgyhogy maradt a vga kábel. Cserébe használhatom a tv 2d->3d konverterét, ami minden játék mellett megy és egész korrekt szerintem, valamint nincs input lag.

    Egyenlőre HDMI-n megy a filmezés és vga-n az egyéb funkciók használata (net, játék stb.).

    A vásárláskor a tv paraméterei voltak számomra a lényegesek. A passziv 3d volt a fő indok amiért ezt vásároltam.

    A passziv 3d-ről. Ismertem a mozis polár szűrős 3d szemüveget, de ez valami más. Akár hogyan forgatom a fejem, vagy a fejem előtt a szemüveget sehogyan sem sikerült a másik szem jelét látni, ellenben a függőlegesen és vizszintesen polarizált fénnyel működő egyedeknél (pl.: mozi).

    Ha a hdmi-s input lagra tudtok valami megoldást szivesen várom. :)
    Jelenleg még a játékgép funkció sem segitett. Az input lag eltüntetésére.

    "Welcome to the real world"

Új hozzászólás Aktív témák