Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asdf_

    veterán

    válasz cidalain #107303 üzenetére

    engem nem zavar a reklám, 5mp múlva átléptetem, aztán kész.

    Ha még úgy lenne. De ehhez képest az adpocalypse előtti időhöz képest a creatorok kevesebb pénzt kapnak, a reklám viszont _sokkal_ több lett, az 5 másodperces átugorhatónak én örülnék, de bőven a 2*6-os átugorhatatlan vagy az 1*15-ös átugorhatatlan a jellemző nálam (és tegnap volt először 2*15 seces átugorhatatlanom, néztem is, hogy ez meg mi a f*sz?).
    Csak azért, hogy ne legyenek reklámok, azért szerintem is lol a havi 2k huf, oké, jár mellé persze a youtube music, de az az app egyrészt egy halom fos a régi Google Music-hoz képest, másrészt én zene streamelésért nem vagyok hajlandó fizetni. A zenét én kizárólag megveszem, birtoklom örökre az enyém és azt csinálok vele, amit akarok formában tudom elképzelni (tudom, elavult elgondolás), mert az többször meghallgatom, akár egy számot 100+* is, tehát ott lényegében váltságdíjként tekintek a havidíjra, így középső ujj a válaszom rá, Sorozatnál filmnél nincs ilyen gondom, mert ott kapok valamit, egyszer nézem meg, és soha többet, így ott nincs gondom a havidíjjal.

Új hozzászólás Aktív témák