Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Male

    nagyúr

    Van egy idegesítő problémám, mióta a guglis fiókomba átraktam a naptárat a gépemen (Eddig a Thunderbird saját naptárát használtam, de gondoltam ideje haladni a korral, érjem el a telefonon is.).
    Ha jön valami esemény, akkor elkezdi kitenni a figyelmeztetéseket az időpontról... és egyszerűen, ha nem sikerül elkapnom az üzenetet, és megnyomni rajta a mégsem-et, akkor annyi... pár percenként újra meg újra feldobja. Ha nem sikerül, akkor akár egész nap pár percenként bekapcsolgatja a kijelzőt... és persze így egy csomót merít az akksin.... én meg csak azt látom, hogy az akksi merült 20%, és az értesítési sávon a kis karikában a naptár "logoja". Onnan hiába szedem elő, nem lehet azt mondani, hogy oké láttam, neeeem, nyomja tovább. Ha belépek a naptárba, ott is hiába nézem meg, nem érdekli, hogy már láttam.

    1: Hogyan lehetne kompletten letiltani az értesítését? Ne dobáljon fel semmit, soha.
    2: Ha ezt nem lehet megoldani, akkor hogy a fenébe tudom azt mondani neki, hogy "oké, láttam"?
    ( a leveszem az értesítést az adott eseménynél nem megoldás, mert a Thunderbird is ugyan innen dolgozik a gépen, és ott viszont kell az értesítés... )

    ( az aCalendar is fentvan, az szimpatikusabb, tehát az sem zavarna, ha simán eltávolíthatnám a telefonról ezt a gyári naptár programot, csak a szinkronizálás működjön továbbra is... bár azthiszem azt is megoldja az aCalendar, szóval totál le is lehetne szedni a gyárit )

Új hozzászólás Aktív témák