Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikrofon

    veterán

    válasz drr #774 üzenetére

    Én is néztem az árat nem rég és én is meglepődtem!
    Viszont én nagyon elégedett vagyok! Valóban kevesebb a ram "csak" két mag! De én nagyon szeretem. Atom stabil, mindig tudom arra használni amire kell (telefon napi több óra, üzenet, e-mail, inet, foto, GPS). Sose maradtam le semmiről (hívás. üzenet, e-mail, megfelelő címre találás...)
    A gyári S231-es natur szoftverrel használom, kevés apk-kal. Ha nincs nagy pörgés a céges számomon, akkor egy egész hétvégét kibír töltés nélkül. Tehát én tényleg elégedett vagyok vele.
    Ahhoz képest, hogy ez az "A" sorozathoz tartozik, nekem üzleti célra tökéletes. Ennyi árért továbbra is ajánlom annak, aki alap okostelefon funkciókra használná, két kártyája van, és egy megbízható készüléket szeretne,
    jah és picit ért a ROM felrakáshoz...
    Mindig meglepődöm, hogy a körülöttem lévők okos telója, főleg a kétkártyásoké (megjegyzem egyiksem a kínai piacról származik, vagy az Android DUAL SIM...... topikban ajánlott) mennyire nehezen használható...
    (jah és a kijelentés nem vonatkozik az IPHONE-ra...)

    Ennél már csak a P770 lehet jobb.....

    Megjegyzés a sorozatokhoz.:
    A - belépőszintű teló
    P - Üzleti telefon
    S - (azt hiszem ez a felsőbb kategóriás)

    Mondjuk kíváncsi lennék most mi a "best buy" telefon, ami olyan mint a megjelenéskor a a789 vagy a p770!?
    Van erről valakinek infója?

    Jah és külön köszönet cappa72 fórumtársnak, mert annak idején ő ajánlotta, hogy az én igényeimnek leginkább megfelelő az 0789... Valóban eltalálta.... Most mit ajánlanál?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák