Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lenovo

    tag

    válasz Petibaba #304 üzenetére

    ''Egy másik fórumokon ilyeneket írnak:''

    ''Megbízhatatlan, gyenge minőségű cucc''
    Ez csak előitélet lehet vagy a konkurencia írta. :P A gép nincs még olyan régen forgalomban, hogy ilyen kijelentéseknek hitelt lehetne adni.

    ''touchpad és a hozzá tartozó nyomogómbok rossz elhelyezése riasztott el: túl közel vannak, nehéz hazsnálni.''
    Számomra speciel nincs jó tapipad, pöcök egeres vagyok, de gondolom ez is attól függ, hogy kinek mekkora a keze és hogy mihez szokott.

    ''Én csak láttam egy lenovo-t, amin a felirat már kopott volt. Engem ez riaszt.''
    Ha a lenovo felirat kopott volt az érdekes, mert az a képernyő keretének alján van, ami nem igazán egy kopásnak kitett felület. Vagy valaki dörzsölgeti ... ? Esetleg a külső borítón lévő felirat volt a kopott? Az is nehezen elképzelhető, mert az egy ragasztott, fémből készült dolog. Persze reszelővel bármit lehet...

    ''Minőségben nagyon ''olcsónak'' tünt és amikor felemeltem egyik kézzel az egyik sarkán, a másikkal meg a kinyitott képernyő sarkánál kis túlzással gófrihoz lehetett hasonlítani, ahogy hajlott...''

    Ezt legalább fel lehetett emelni és még utána mindig notebook volt :) (van keret a képernyő körül). Próbáld ezt egy Fusival ... :D Emellett kétpontos a zár, azaz stabilan csukódik. Én azt mondom ár/teljesítmény viszonyban nem lehet rosszat mondani az N100-ról. Ennyi pénzért (bruttó 230000) egy ilyen felszereltségű gép nem rosz vétel. Aki törhetetlen, extra notebookra vágyik az vegyen ThinkPad-et, de annak nyilván jobban bele kell nyúlnia a bukszába. :)

Új hozzászólás Aktív témák