Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Elemental #1026 üzenetére

    Valamelyik turbószülő/tanár kitalálta, hogy káros a levegő? :DDD Bírom az ilyen ész nélküli kezdeményezéseket.

    Az a baj, nem is nagyon van ilyen szaküzlet, ami direkt ezzel foglalkozik, hogy őket megkeresnéd, hogy ugyan adjanak már egy összefoglalót, mekkora légm3-re milyen teljesítményt javasolnak, és adott teljesítmény milyen zajjal jár.

    Esetleg szerezz valahonnan egy levegőminőség/részecskemérőt (nem tudom mi a szép neve), és mutasd meg hogy lópikula nincs ott, nem hogy rossz levegő.

    Persze ha már el van döntve... akkor meg a legfőbb érv az lesz, hogy "de azért legyen ócsó, és egy szűrővel bírjon ki pár évet".

    szerk: azért azt egy gyors google után is látni, hogy 30-40 m2-nél többet egy többszázezres készülék sem tud lekezelni, és szerintem ezt a maximális teljesítményre írják. Ha gondolod, tudok küldeni videót arról, hogy milyen hangja van maxon a Xiaominak :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák