Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz LÁZ #69953 üzenetére

    Nekem is megjött az sms, hogy átvehető. Ha mennek a visszajelzések akkor gondolom haladnak vele a rendelések szerint és előbb-utóbb megérkezik máshova is.

    Pár napja amikor téma volt az Alza, mint bolt nem akartam belemenni n+1. alkalommal, hogy az itteni szerencsémmel ellentétben az emaggal csak sz*ptam eddig. De most sikerült rátenni egy újabb lapáttal. A nagyobbik fiam tegnap mégis arra jutott, hogy jó lesz a Technic Audi ajándéknak, este 11-kor ránéztem meddig tart az akció: tegnapig.
    - A Visa 5k-s visszatérítéstől már eleve fáztam, hogy utólag derül ki sikerült-e vagy sem, de gondoltam mindent megteszek a sikerért, bár elvileg nem kell kártyát menteni, de előre megtettem.
    - Appban rendelés: 2 tétel kell a 10% kedvezményhez, így egy eddig kimaradt Bonsai fa is bekerült egy kis nem tervezett költésként. :U
    - Kedvezménykód beír, elfogadja, -7k.
    - Nyomkodom előre, ott a kedvezmény, 71k végösszeg, váltok átvételi pontot, utolsó oldal, 71k. Utolsó gomb: fizetés.
    Köszönjük, sikeres fizetés, csilingel a Revolut, hogy 79k-t beterheltek. Ofc semmi jóváhagyás, hiszen mentett, engedélyezett a kártya, mintha a saját pénzük lenne kb. :(((

    Wtf??? Appban, pc-n weben ránézve a megrendelés időpontjára 1 órával későbbi időt mutat a valóshoz képest, tehát már 08.22 a dátum. Adja magát, hogy ez lehetett a "gond"... vagy csak simán lóf*sz banda az egész emag. :o

    Most jöhetnek a telefonok... aztán sanszosan lemondás. Nem baj, a tavalyi elkevert kuponos, használt termékes, összevissza megadott átvételi időpontos és szó nélkül visszaszállított termékek után majd jövőre újra próbálkozom... van fantáziám de kíváncsi leszek akkor mibe sikerül belefutnom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák