Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz ayo #48911 üzenetére

    Mi is most kezdtünk egy saját állomás építgetésébe. Régi fazonú, mint a 4554.
    Nem nagyon van erre kész megoldás, egy saját simán jobb lehet.
    (A 6937-re nem találtam semmit, az mi lenne?)

    Ha már szóba jött a repülő téma (és a hajót is említettem már), én azokra is custom builddel "repülnék rá". Meglévő, főleg nagy, egyedi elemekből álló cuccokból és régi, félig szimpatikus készletekből annyira nem adja magát szerintem.

    @Mauzes
    A Stunts-on én is nemrég gondolkodtam. Eléggé szórták a meglévő készleteket és kivezetik, ebből arra következtettem, hogy nem nagyon viszik. Nálunk sem mozdultak rá a gyerekek. Pedig a kreativitást tekintve azért van 1-2 jól sikerült készlet. Most az újak közül talán több is.

    De lehet, hogy ez + a játszhatóság kevés. Ez a loop+összerakható pálya kicsit új iránynak tűnik. Lehet, hogy ezzel erősítenek a klasszikus versenytársak, Hot Wheels és társai irányába. ?

    @Pötyi
    Nah, köszi. Akkor ezt benéztem.
    Pedig sasoltam a dobozt, de lehet, hogy nagyobb képernyőn kellett volna már az én koromban. :D :D

    [ Szerkesztve ]

  • Mauzes

    őstag

    válasz ayo #48911 üzenetére

    Na de mennyiből állna berakni mondjuk egy ehhez hasonlót? Csak az épületet a körítés nélkül. Még csak nem is kell ekkora, hanem csak a fele a hangulat kedvéért.

    De ok, akkor ez legyen túlzó igény. Akkor a 7937-ből (gondolom ezt akartad írni) csak a kicsi épületet. Az már tényleg semmiség. De van még olcsóbb: miért kellett még a peronon lévő menetrend/szélvédő cuccost is lebutítani? Abból egy 8 stud széles lámpával még néz ki valahogy, de ehelyett is most már csak egy 4-est bírnak betenni.

    Még ha lennének komplett kiegészítő szettek, akkor megérteném, hogy direkt lebutítják a fő szettet, hogy vegyék az emberek a kiegészítőket. De így csak nettó igénytelenségnek tűnik.

    kbalage2: maximum majd ha akkora akcióban lesz, mint az elkaszált Hidden Side a polctakarítások idején. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák