Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RapaNui1

    aktív tag

    válasz Mauzes #80461 üzenetére

    Én inkább azt mondanám, hogy egy architecture készlet bármennyire is jól néz ki mégsem olyan szép, részletesen és sokoldalúan kidolgozott mint egy modular building vagy egy Ideas stb. Ez egy makett, pusztán külsőség mindenféle beltér és belső kidolgozás nélkül, minifigurák, játszhatóság és egyebek nélkül. Az Ideas egy számozott sorozat, ahogy a Modular building vagy ott a Winter village. Épp ezért mondom azt hogy ár érték arányban, belső kidolgozottság, minifigurák, játszhatóság, nem ér fel egyikhez sem, mégis annyiért akarja a Lego eladni mint azokat, pusztán a darabszám és a külső kinézet miatt. Egyszerűen nem képvisel számomra ekkora értéket mint a fentebb említett sorozatok.
    SW, HP, Marvel, DC készletek esetében pedig ott van a játszhatósági faktor és a minifigurák, ha ezt nézzük akkor az én szemszögömből azok is több hozzádaott értéket képviselnek, mint egy makett Architecture, ráadásul csupa egyszínű elemből.
    Épp ezek miatt eladni sem lehet, vagy sokkal nehezebb, mint a fent említett egyéb készleteket.
    Persze nem ezért gyártja ezeket a Lego, de nekem ez is egy szempont.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák