Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RapaNui1

    aktív tag

    Miért veszünk Legót? Feltette már valaki magának ezt a kérdést, hogy felnőtt fejjel miért áldozunk több tízezer, több százezer, vagy akár több millió forintot fröccsöntött műanyag készletekre?
    Én magam már nem is emlékszem rá, hogy pontosan hogyan vagy miért is indultam el a lejtőn.
    Kb 4 éve egyszercsak gondoltam egyet felmentem a jófogásra és vettem pár kisebb használt technic készletet.
    Nem is gondoltam tovább ezt a dolgot, de aztán ha jól emlékszem rátaláltam erre a topikra és elkezdtem befektetési szándékkal vásárolni a szetteket.
    Persze zöldfülűként mindent is vettem, de aztán az évek során mára kialakult egy saját ízlésvilágom és a befektetési célú vásárlásokat teljesen el is engedtem, de még mindig nem tudom miért veszem a készleteket és mi szükségem rá.
    Persze szépek, ott van az építés öröme, de vajon kompenzálok vele valamit, kitölt valami űrt az életemben, vagy csak pusztán a játék élménye, vagy birtoklási vágy, vagy valami más, esetleg mindez egyben? Nem tudom, de néha elbizonytalanodom, bár számomra inkább ez mint egy szál cigi, mert arra tényleg nem tudnának rávenni.

Új hozzászólás Aktív témák