Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz RapaNui1 #80104 üzenetére


    Igen, sajnos nehéz már a Flinstone családi házat épeszű áron beszerezni, én is 34K-ért rendeltem a Kockaáruházból. Bár sokalltam, ahhoz képest, hogy milyen kis készletet kapunk, de mivel nekem ez kellett, így megvártam, mikor egy akció keretében adtak mellé ajándékot is. Így, mondhatni, 29K-ból megúsztam (5K-s ajándékkal).

    Amúgy tényleg szép, bár lehetne egy kicsivel nagyobb is, szegény Béni Vilmától nem látja a TV-t... és Dínó tényleg hiányzik a szettből. Ha Micimackó mellé Fülest ki tudták önteni, itt is meg lehetett volna Dínót oldani... Nem csak egy "Missing" (eltűnt) matricával a TV-n. A virágokat én raktam rá a tartalék elem készletemből, így picivel jobban mutat szerintem.

    Még a 21319-es Jóbarátok Central Perk kávézó készletet szeretném megvenni, de azt már csak 40K körül látom, talán majd lesz egyszer egy akció megint, 30K feletti vásárlásnál 5K kedvezmény, akkor azt is behúzom 35-ért...

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák