Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lapa

    veterán

    na, csak ha nagyon utatkozik valaki: itt tartok a g-pszörnnyel. amint látható végül a régi típusú supercar kerékagy mellett döntöttem, és úgy gondolom jó döntés volt. persze kellett egy darabig rázogatni a markomban a cuccokat, mire véletlen pont ilyenre összeálltak. hozzáteszem ez se nagyon fordul, szóval áhh. mindegy, ez van, az új sem fordulna jobban.

    először ezzel indultam, de összeépítéskor kiderült, hogy mind a meghajtás fogaskereke, mind pedig a difizár piros tolattyúja érintkezik ill feszül. vicces emberünk, hogy ilyen önjelölt jediként hulladékokat tákol össze. és nem, nem csináltam rosszul. mindegy, az ő könyvét eszerint már nem vesszük meg, egy gonddal kevesebb. hozzáteszem, hogy amiket meg kellett vennem hozzá, azok egy részének végül jó hasznát láttam.

    a kormányzáshoz még ötletem sincs, először a meghajtást (ahol a kardán tengely belemegy) kell kiváltanom egy speckó elemmel, mert így nem fér el. izgi lesz, de egyelőre úgy érzem a nehezén túl vagyok.

    ja, nyilván unimog kerékkel lesz méretarányos. és úgy a hasmagasság is rendben lesz, lévén tengely -1 bogyó a legalacsonyabb pont.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák