Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • betyarr

    veterán

    válasz Laci4 #11526 üzenetére

    üdv!

    lényegében ugyanaz az elv mint neked a lábak (pofás kis munka egyébként!),csak bútorlapból van megoldva.egy emelvény lényegében vagy "sámli" ahogy én hívom.alul a táp meg az alsó ventinél ki van vágva és csak egy perem van meghagyva,ami tartja a gépet. majd ha kiszedem a helyéről,akkor csinálok én is képeket róla.

    én a táp meg a ház közé beszorítottam egy fém porszűrőt,így nem szippant fel annyi nyavaját.sajnos ez a nagy hátránya az alsó tápos házaknak,hogy úgy viselkednek mint egy porszívó.sőt,nem is kell alsó táp,elég egy befelé szívó venti.nekem pár nap alatt összeszed az is annyi port,hogy alig hiszek a szememnek!a porszívózás meg lényegében semmit nem old meg.elég ha csak jársz-kelsz meg szellőztetsz a szobában máris felkavarod a port és annak egy része a házban meg a filtereken köt ki :(((

    neked bevált az alsó venti?jó szolgálatot tesz?nem zavar bele a légáramlatba?

    látom,hogy szépen el vannak rendezve a zsinórok a házadban.mit gondolsz,meg lehet oldani utólag is az "eltűntetésüket" vagy pedig szét kell szedni hozzá az egész gépet?azért kérdem mert nekem ilyen házam van meg épp készülök rendet rakni odabenn.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák