Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paolinho

    őstag

    válasz paolinho #546 üzenetére

    Bocs, kifutottam a szerkesztési időből!

    Még azt akartam mondani, hogy:
    Én egyébként nagyon meg vagyok elégedve a telóval. Gyors, minden pontos, és precíz rajta. Értem ez alatt a normál telefonálós dolgokon kívül a kamerát, a gps-t, iránytűt, zenelájátszót stb. Kicsit féltem, amikor megrendeltem a színétől, de ez a force gold iszonyatosan jól néz ki. Kicsit ezüstösen csillogó, nagyon enyhe sárgásságot tartalmazó pofája van. Nekem nagyon tetszik. Rendeltem rá fekete tokot, feketekeretes védőüveget, de valószínű, hogy egyelőre, ha azok megjönnek, mennek a fiókba. Még ezen a kameralencse védő fólián gondolkodom, de mintha azt olvastam volna, hogy az is valamiféle kemény edzett üveg, ami nem nagyon tud sérülni. nyilván törni igen, de ahhoz kell egy durva ráhatás. Van esetleg az üveg sérülésére vonatkozóan valami negatív tapasztalata?

  • Biggeszkij

    aktív tag

    válasz paolinho #546 üzenetére

    Én meg ebből rendeltem 2 db-ot. A Pro3 képnél jól látszik, hogy körben kb 2mm-rel kisebb, mint a kijelző, így remélem a szilikon tok pereme nem túrja majd le...

    A kamera lencse védőüveg - legalábbis, ami nekem volt - valóban egy tempered-szerű kis üveglap. Sajnos körben kb fél mm-rel túllóg a kamera üvegén. Ezért, amikor levettem a szilikon tokot, a védőüveg is lejött vele együtt és el is repedt. Ettől függetlenül rendeltem még két darabot másik kereskedőtől, hátha az pontos méretű...

    [ Szerkesztve ]

    "Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

Új hozzászólás Aktív témák