Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Biggeszkij

    aktív tag

    Tájékoztatásul. Tegnap megérkezett a Mofi gyártmányú, körben feketére színezett tempered glass kijelző védő. Már a felhelyezéskor gyanús volt, mert nem a szokott módon cuppant fel a kijelzőre. Utólag derült ki számomra, hogy csak a szélein van némi, igen gyenge ragasztó anyag, így semmi esetre sem mondható masszív, tartós megoldásnak. Összevissza csúszkált a képernyőn és erősebben kellett nyomni, mert sokszor nem érzékelte az ujjam. Reggelre pedig - a szilikon tok feszítésének is köszönhetően - szépen fel is vált körben. De szent meggyőződésem, hogy e nélkül se tartana sokáig. A display közepén megjelent egy szivárvány színű elszíneződés, köszönhetően a "mikronnyi" légrésnek, ami az üveglap alól szerintem sehogy sem eltávolítható. Ahol pedig légrés van, ott előbb-utóbb megjelenik a por. Használhatatlan. Le is szedtem, ment vissza a nano fólia. Ez ugyan messze nem méretpontos, lehetne úgy 2 mm-rel szélesebb és magasabb, még akkor sem érne a szilikon tokhoz, de meglepően karcálló, nagyon könnyű akár többször is felrakni és garantáltan nem jön fel a széleken. Szóval színes Mofit ne rendeljetek, nem ezt a minőséget vártam tőlük.

    "Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

Új hozzászólás Aktív témák