Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paolinho

    őstag

    Én bennem egy kérdés motoszkál már egy ideje. Miért van az, hogy noha ez a telefon a tudásánál fogva egyértelműen jobb, mint eddig bármelyik kis és nagy testvérkéje, (de mehetnék más komoly márkák felé is ezzel a véleménnyel) mégis ez a topik épp, hogy csak csordogál, míg pl. a Le Max 2 és a Le 2/Le 2 Pro közel 5000 hozzászólása nagyobb érdeklődésről tanúskodik?! Egyéb jónevű, de gyengébb telefonokról nem is beszélve. Tudom, látom, sőt nap mint nap tapasztalom, hogy gyakorlatilag 0 közeli hibával bír a készülék, ergo elhiszem, hogy ezért is nincs miről írni, de mégis furcsa ez így.

    Aztán azt sem értem, hogy itt miért nem lehet egy olyan TOPIKGAZDA, aki aktívan részt vesz a telefonnal kapcsolatos mindennapokban, készít egy normális Összefoglalót, és azt frissítgeti is alkalmanként, ha történik valami változás a telefon életében. Mert az teljesen nyilvánvaló, hogy tonyi kiszált, akárcsak Legendas is sajnos, és az is nyilvánvaló, ha valaki ezt a készüléket választva idetéved, a jelenlegi Összeglalóból nem fog tudni se rom-ot cserélni, se TWRP-t, vagy root-ot tenni a telóra. Viszont azt is láthatjuk, hogy tibcsi0407, aki rettentő penge a márkában, már nagyon sok helyen fontos közreműködő, talán rá tényleg ott van nagyobb szükség, ahol sok a probléma, bár én személy szerint köszönöm, hogy a figyelmét rajta tartja a mi kis team-ünkön is, és ha tud segít továbbra is! :R

    Viszont én azt gondolom, hogy Biggeszkij kolléga jól átlátja már az itteni dolgokat, és részt is vesz aktívan a csoport életében. Nem lehetne esetleg őt TOPIKGAZDA szintre emelni, persze, ha elvállalja?

    Bocsánat ezért a kis elmélkedésért, de ez kikívánkozott már belőlem!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák