Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz Nammarci #66256 üzenetére

    Most csak a zhonyára kitérve:

    Én örülök neki ha az a koncepció ebben és szeretném ezt hinni, hogy ez a guardian angel egy alternatívája ilyen 5.-6. itemnek. Az egyébként sem egy jó megoldás és játékmechanika, ha az assassinokat csak úgy lehet túlélni, hogy egy erre szakosodott itemet veszünk, ami gyak. kivesz minket a játékból... Ez nagyon ilyen indirekt megoldás így és nem simul bele a játék egyébkénti flow-jába. Azt, hogy ne tüntessenek el a Zedek, Akalik, nem a zhonya feladata lenne ellátni, hanem eleve úgy kéne működnie a játékdesign-nak, hogy ez ne történhessen meg úgy, hogy nincs a játékosnak ideje reagálni.

    Sebzésről bővebben:
    Persze egy fed assassinnak legyen sebzése, de valahogy adott idő alatt jöjjön ki az a sebzés, teszem azt én bleed dmg-et adnék nekik, hasonlóan a Darius passzívhoz. Ez amúgy is elég alulreprezentált mechanika, talán Talon meg Darius tud csak bleedelni senki más, de javítsatok ki. Szóval oké rád ugrik egy Zed, vigyen be instant X sebzés, majd mondjuk 3mp alatt (mint egy dot) bleed sebzésben még Y egységnyit. Ez arra jó lenne, hogy ha van rá eszköze a játékosnak, akkor még egy shieldet vagy healt el tudna tolni legalább, lehet így is belehal, de lenne idő reagálni. A zhonya szerintem nem erre való, az egy endgame item és lesz is feltehetően, arra amikor már olyan hosszú az éledési idő, hogy egy TF eldöntheti a meccset, na ott nem akarsz egy butaság miatt meghalni. Hibás koncepció, ha amiatt kell megvenni, mert jaj midgame 3-0 Zed majd rámultizik és instahalok....

Új hozzászólás Aktív témák