Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz Nammarci #65883 üzenetére

    Egyetértek mindennel, hát igen a Jungle az full mentálba megy. :DDD Iszonyat baszogatós role, még kikapcsolt chat mellett is, folyamatos a ping áradat.

    A suppot illetően, hmm igen azt veszem észre én is, hogy érdekes módon, könnyebb a játékra befolyással lenni suppként, mint akár adc-ként. A supp egy kreatívabb role, lehet playeket csinálni, míg az adc inkább egy reaktív szerep, ahol a már kialakult helyzetre próbálsz reagálni, nem pedig megteremteni a győztes szituációkat.

    Nekem ez a reaktív dolog nem megy, egyszerűen fáj néznem, amikor látom a mapon, hogy split pushol az enemy, tehát 5v4-ben vagyunk miden, sőt akár 5v3-ban, de a tankunk akinek meg kellene kezdeni a harcot tököl és nem történik semmi, miközben az idő ellenünk dolgozik. ADC-vel egyszerűen nem kezdhetek én, csak reagálhatok és ez már hatalmas hátrány climbing szempontból. Amikor én vagyok egy Nautilus vagy Leona, akkor legalább az emberelőnyre és a megfelelő időben történő harcok kiharcolására fixen oda van figyelve, ott max az a buktató, hogy a csapatom nem követ le megfelelően, de az ellen már tenni nem tudok.

Új hozzászólás Aktív témák