Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kanczy

    Topikgazda

    válasz Malfroy #65399 üzenetére

    Ezt próbálom kb. 6-8? éve tanítani mindenkinek a topicban, de gyakorlatilag senkit nem érdekel.

    [ Szerkesztve ]

    You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

  • Yodamest

    veterán

    válasz Malfroy #65399 üzenetére

    Én minden meccsre úgy megyek ki, hogy mindent megpróbálok és persze utána még szoktam is magamban zsörtölődni, hogy áh basszus ott miért nem ultiztam időben stb. Szóval egyébként van önkritikám.

    Viszont azt a részét nehéz kezelni, kezelnem, hogy oké hibáztam mondjuk x,y,z, helyeken a meccs folyamán, rendben, de közben meg mondjuk a 6. percben 2 halál után ki AFK-olt a junglerünk és 4v5-ben kaptunk ki végül egy 30 perces meccsen. Vagy éppen valaki a csapatomból már 7X meghalt a 10. percre és emiatt az enemy Kayn egész egyszerűen megállíthatatlanná vált. Ezt igazságtalannak érzem, mert ha beleadok mondjuk 60-70%-ot, mert tegyük fel sok hibám is volt, de más meg -30-at és tojik az egészre akkor ne miatta kapjak már ki. És persze ha van 1 ilyen meccs akkor én is csak nevetek rajta, rendben go next, értem. De amikor már zsinórban a 6. meccs ilyen, amiből oké volt 2 ahol én is béna voltam, de a másik 4-en nem és ott is kikaptunk az már azért bosszantó.

    Főleg amikor közben meg hallom a nagy mantrákat, hogy a meccsek 40%-ban NEM TUDSZ veszíteni, mert lehozza a csapat, hát azért az erősen szarkaszikusnak hangzik. Amikor jó csapatom volt, az egyből látható a statjaimon, olyankor vannak az ilyen Ziggs 13-0-10-es meccseim és hasonlók, sokszor halál nélkül, mert úgy annyira könnyű. De ez ritka. Egy jó csapatban nagyon könnyű jó statokat hozni, jól wardolni, jól csinálni mindent. Egy fed 12-2-es Kayn vagy Kata ellen már nem olyan könnyű hiszen meghaltál 0,2 sec alatt, nem tudsz semerre kimozdulni a bázisodról, úgy elég nehéz wardolni és objektíveket elhozni.

    Ezért számomra a halálozás a legfontosabb stat, nekem nem kell hogy valaki sokat öljön, nekem nem kell, hogy nekem hagyja a killt és hasonló gyerekes baromságot, én mindig csak annyit kérek és remélek, hogy ne haljon 10X alkalommal.... de a legtöbb meccsen VAN legalább egy olyan csapattársam aki annyit hal, mint én egy egész estés maraton alatt összesen.

Új hozzászólás Aktív témák