Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kanczy

    Topikgazda

    válasz Yodamest #63780 üzenetére

    "vannak objektíven megmondható dolgok a világban, nem minden szubjektív (bár sokak szerint minden az). Biztos vagyok benne, hogy pl. Yuumi is egy ilyen objektíven elrontott koncepció"

    Nem nagyon vannak objektív dolgok, de ha vannak is, Yuumi létezése biztos, hogy nem az.

    "mindig lehozza a meccset"

    Ez szimplán nem igaz, linkeltem neked winratet, de úgy tűnik, nem olvastad.

    "Ezt jól tudom, ezért is írtam, hogy "elvileg" ugyanolyan tudású játékosok, de mégis objektíven nézve is abszolút a rossz döntést hozzák meg, szóval nem én mondom, hogy rossz, hanem "A" rossz döntést. Ott volt a sárkányos videóm, amikor az ingyen irfernal draket nem szedtük le, mert a többiek miden inkább megölették magukat a Twisted Fate-el."

    Megint csak nem objektív dolgokról beszélsz. Volt egy terv a fejükben, ha azt jobban valósítják meg, akkor nyertek (egy inhibbel is lehet nyerni, ha normálisan van megoldva). Nem sikerült, nem nyertetek. Magas kockázat / magas hozam.

    "nem én mondom, hogy rossz,"

    De, te mondod, hogy rossz, és ez majdnem mindig így is marad (abszurditásoktól eltekintve).

    "Ez szerintem több összetevős: tegyük fel van A és B játékos, mindkettő silver 3-ban. Ebből következhet, hogy ugyan olyan jók, de közben lehet teljesen másban jók mindketten."

    Ezzel maximálisan egyetértek, ezért is maradtam Support és Jungle :U

    [ Szerkesztve ]

    You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

  • grimm2015

    senior tag

    válasz Yodamest #63780 üzenetére

    Az összes hős viszonylag sablon, bár szerintem messze inkább Ireliás, de eddig még nem volt egyetlen hős sem, aki áthatad a cc képességeken zónán belül, és ezt még mozgatja is. (Távolsági közelharcos?)

    [ Szerkesztve ]

    Battlenet: Grimm#22690

Új hozzászólás Aktív témák