Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • minek?:S

    őstag

    válasz feri1014 #58923 üzenetére

    Nem szeretek feltételezni, de elhiszem, írtam is, csak nem igazán láttam működni még egy "support supporttal" szemben. Volt rá példa, de legalább 75%ban mi nyertünk. Csak a support nem csak teamfightban support, egy objektív elvitelénél is tud segíteni az attack speeddel pl.

    De egyébként tudom miért kell mellém "support support": Mert egy greedy szar vagyok, akivel csak akkor lehet nyerni, ha megvan védve.

    És azért mondom azt, hogy a "support supportnál" nincs jobb, mert ezt látom ezt tapasztalom, látom, hogy egyszerűen látták az enemyk, hogy van olyan, hogy ap support, de nem tudják használni nagyon nagy százalékban.

    (#58924) csoki46

    Felveszlek, de még nem tudom mit fogunk játszani, tegnap pl pont összejött egy csapat, meg duoztunk, meglátjuk.

    (#58925) Lokids

    Nem nem nem, a support nem csak az adct védi meg, a csapatot védi meg, wardol, shieldel, stunnol, figyel, kezdeményez(ha más nem). Én laneről beszéltem, Jim-Y barátunk a következő válaszában leírta, hogy általánosságba na meccsek nem hosszabbak 30 percnél, ez nagyjából kb igaz is, elég sok a huszon perces meccs, ergo ebből az jön le, hogy cirka 66%-ban laning fázis van, jobbesetben persze és a maradék 34 a teamfight, ergo a meccs 2/3-as részében nagyjából engem kell védenie, és, ha minden jól megy akkor jön a már leírt móka: 10. percben stormrazor, 11. percben cipő, 14-15. percben runaan, 20. percben infinity, 25. percben valamelyik tanktörő, jellemzően mortal reminder. Ideális esetben ilyen felállásban buildelek, ha nem feedelek mint az atom és azért ezzel le szoktam körözni a többieket buildben. 14. perc előtt hozzuk a first tower több mint a meccsek felén, utána el tudunk menni midre roamolni, drake gyakorlatilag free. De hangsúlyozom, ideális esetben, kb a meccsek 30-40%.

    (#58926) Jim-Y

    Valakitől hallottam, vagy itt olvastam, nem tudom -de én is így vélem-, hogy az adc a 3. itemtől gyakorlatilag csak tör. Lokidsnak adott válaszomban leírtam az én vásárlási menetemet.

    Persze, találkoztam olyan brand supporttal, aki lehozta a meccset, de ez ritka, brand ellen pont nem tudok játszani, ezért, ha sikerül belemennem a tűzoszlopaiba meg a többi sz@rságába, akkor ki is kapunk ellene persze.

    Hogy ismételjem magam: 20. perctől, ha van lehetőségünk, mindig elmegyünk roamolni, akár előtte is, meccsfüggő, ha van akkora előnyünk, miden próbáljuk meg kamatoztatni(ha nem, akkor értelemszerűen bot/top), illetve drake, herald, tehát minél inkább objektív orientáltan.

    Persze persze, mikor barátnőm nélkülem játszik mindig mondja, hogy vagy hótszarokat kap, vagy néha 1-1 olyat, aki simán smurfnek néz ki, de alapvetően szerintem a meccseim 99%-át vele játszottam.

    Természetesen, még egyszer akkor, nem azt mondom, Ti, akik nem feltétlen értetek velem egyet, bújjatok el, hülyék vagytok, csak a tapasztalataim alapján nem tudok azonosulni vele.

    Jöttök azzal, hogy próbáljak supportkodni.. próbáltam.. nem megy.. nem az én világom, én csak azt a 6 miniont nézem ami előttem van, meg a 2 lanert, a többi a supportom dolga -persze, ha van wardom azt kirakom.

    Üdv.:M.

Új hozzászólás Aktív témák