Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim-Y

    veterán

    válasz Enigma1945 #56575 üzenetére

    Reddit-en (nem tudom mennyit szoktad olvasgatni) eleg surun jon fel ez a tema, most azt irom le neked ami szinte mindig a konkluzio szokott lenni:

    1. Gold elo az mar jonak szamit, foleg igy, hogy mar lassan 10? eve megy a jatek, egy mai goldos egy 3,4 evvel ezelotti diamondos szintjen jatszik. Igazabol aki mar gold-ban van az sem jatszik rosszul csak az osszkep es a koordinaltsag hianyzik nala ahhoz hogy feljebb jusson. @scarra
    2. Hogy hogyan kell megbirkozni a veresegekkel? Hat peldaul ugy, hogy elfogadod a 40-40-20 szabalyt. 40% az esely arra, hogy barhogy, tenyleg barhogy jatszol kikapsz. Kikapsz mert az ellenfel annyival jobb, vagy mert az egyik (akar tobb) csapattarsad feedel satobbi. 40% az, hogy kb barhogy jatszol nyersz, mert az ellenfelben van egy afk, vagy az ellenfel feedel stb. Es csak a maradek 20% az ami rajtad mulik. Ha te tokeletesen jatszanal minden egyes meccsen akkor is a meccseid 40%-at bukod, de mivel abban a 20%-ban ami igazan szamit is jol teljesitesz ezert hosszu tavon feljebb fogsz jutni. Ezert kell minden meccsen jol teljesiteni, hogy az a meccs epp a 20%-ba esik akkor feled billenjen a merleg. Latszik, hogy ezen logika szerint lez olyan hogy jol jatszol, megis abba a 40%-ba tartozik a meccs amit nem tudsz megnyerni.
    3. Biztos tapasztaltd mar, hogy nagggyon surun loose es win-streakek valtogatjak egymast. Ez teljesen normalis es masokkal is megesik, sot szerintem mindenkivel. Ha ezt elfogadod, hogy a jatek ilyen akkor talan kevesbe tiltelsz ha sorozatban kikapsz. Pl en elertem Gold5-ot nemreg, es sokaig annak a mezsgyejen voltam, hogy visszaesek. Aztan feljutottam Gold4-be egy winstreakkel, majd egy loosestreakkel visszaestem gold5-be majd egy 18-2-es winstreakkel gold3-ba :D Szoval ez ilyen. Ha kapod sorozatban a rossz csapattarsakat akkor is nyomd ugyanugy tovabb mintha mi sem tortent volna mert elobb uton megjon a winstreak.

    Ezekbol talan mar latszik, hogy egyetlenegy konstans van a jatekban, es az te vagy, es a te jatekod. Ha te arra koncentralsz, hogy mindig minden egyes jatekban stabil teljesitmenyt hozz akkor fejlodni fogsz.

Új hozzászólás Aktív témák