Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imilenni

    addikt

    válasz Plata #49280 üzenetére

    Top-ra jobb.
    Én ott nyomom vele és nem akadt még ellenfelem :D
    Vicces egyébként, mert ha "bedájvolnak" és elnyomod az ultid az nem szűnik meg a haláloddal.
    Szóval bent tartja turret alatt az enemyt :D

    Press "F" to pay respects.

  • Sordoran

    addikt

    válasz Plata #49280 üzenetére

    Egy meccs alapján azért ne ítélkezz az új hős felett. Eddig amit hallottam, láttam az alapján elég erős, de kell pár nap míg megismerik jobban, és akkor már esetleg ellene is eredményesebben lépnek fel emberek. Amit én láttam, az alapján Poppy jó választás ellene, ha felhúzza a pajzsot, akkor falugrással nem tud beugrani. De eddig csak streamen néztem, és ott ugye többnyire olyanok játszanak vele, akik amúgy is jobb játékosok, szóval nem meglepő, ha ők carry-znek vele.
    Egyébként annyiban igazuk lehetett csapattársaidnak, hogy nem a legjobb a builded. Athene helyett inkább Zhonya-t vettem volna ha már Talon van lane-en ellenem, sőt, egész enemy team ad-s. Liandry-t szintén feleslegesnek tartom. Én morelloval kezdek, majd ludent szoktam, vagy ha kell a védekezés, akkor másodiknak Zhonya. De amennyiben neked ez jött be, persze szíved joga ezt hozni, ezzel is jó a statod, én nem szoktam elítélni build alapján senkit, főleg ha nem feedel. :R Esetleg megírhatnád, ha tapasztalataid szerint ez jobb, nyitott vagyok más buildekre is, nem vagyok annyira jó játékos, örömmel tanulok másoktól, ha van mit.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák