Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz micafighter #46985 üzenetére

    Köszi, majd átnézem őket. Amúgy Championship Riven nem izgat, ellenben pont azért fogom most megvenni a hőst, mert szeptemberben lesz akciós Arcade Riven, az jobban bejön. ;] Bár ki tudja, lehet közben majd ezzel is elgyengülök, pedig nem kéne (fáj a fogam Nurse Akali-ra és Steel Legion Lux-ra is, sok lenne még egy Riven skin teljes áron).

    Más: Kipróbáltam a Kayle buildet egy bot meccsen, nem tűnik rossznak. Mondjuk mid-re száműztek, és egy lvl7 mastery-s Yasuo osztotta az észt topról, le noobozott sikertelen gank után, meg beszólt, hogy first time playing lol? Saját topos társának is beírt, hogy report Kog'maw. Nem tudom mire fel a nagy pofa, legkevesebb sebzést ő tolta, 6/0/4 kda-val, nekem meg Ziggs lane ellenfél mellett 8/3/8. Onnan hogy meglett Runaan rögtön egy hármas gyilkossággal nyitottam, majd egy kettes, ő meg semmit nem csinált szinte. Mindig az ilyeneknek van a legnagyobb szája. Ment is a report, nekem ne toxicoljon egy tét nélküli bot meccsen. :U

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák