Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz Kanczy #42173 üzenetére

    Premade társaim sokszor mondják ts-en mikor duozunk milyen béna valamelyik másik csapattársunk. Pár napja egy gold haverommal játszottam és szokásához híven a többiekre panaszkodott. Mondtam neki hogy próbáljon a saját játékára koncentrálni, mit lehetne jobban csinálni. Azt mondja hogy szerinte ezt nem lehet jobban csinálni. Kérdezem tőle akkor úgy érzed Bjergsen meg Faker szintjén játszol? Azt mondja nem, de közel hozzá. Én azt mondtam neki hogy ha közel lenne hozzá akkor nem goldba lenne. Ez a barátom sok profi lol meccset néz szóval tudja milyen a jó.

    Ha mások hibáira koncentrálsz a sajátjaidat nem veszed észre. Tanulni pedig csak a hibákból lehet. Ha nem tudod hol hibázol nem fogsz fejlődni.

    Egyébként ehhez ajánlom az LSI programot ami pár MB méretben elmenti a meccseket replay formában, vissza a tudjuk nézni mint ha spectatelnénk. Az Overwolf programhoz van egy kiegészitö ami death recap replayt tud lejátszani neked ingame, amíg halott vagy vissza tudod nézni hogyan is haltál meg. Baromi hasznos, de ezt még sajnos nem sikerült működésre bírnom eddig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák