Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Solad

    őstag

    válasz Lokids #31219 üzenetére

    A helyedben full tankra épitettem volna, már lvl1-en is hp regen. Egy idő után ignorálod és farmolsz :)

    No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz Lokids #31219 üzenetére

    Én is addig voltam úgy, hogy az ADC szar role, amíg nem vettem magamnak egy értelmes carryt. Persze az okosok nyomják, hogy noob vagyok, mert Cait, Lucian, Jinx stb. üti a büdös csatornapatkányt... De mondok én valamit, minden a supporton múlik. Lehetsz baromi jó adc, ha az ellen botlane túljátszik titeket. Lehozhatod a fél meccset, ha olyan gyökér csapatod, hogy tf-ben elhullotok.

    Én pl. úgy nyerem meg a legtöbb late game tf-et Twitchel, hogy kikerülöm a nyílt konfrontációt, mondom nekik hogy foglalják le őket, mutatom mapon, hogy merre haladok, Q alatt megbújok, jelt adok a támadásra és amint ellőtték az ellenfélnél a főbb spelleket, W-vel előbújok (kb. ott ahol nem számítanak flankre) R bekapcs, és becélzom a legvastagabb részt a formációjukban. Ebben tuti benne van vagy a mid laner, vagy az ADC, aki nem számít ilyen támadásra, ennyi kiszórt damage-re, lassításra és a játék talán legnagyobb attack speedjére. Berseker Greaves, Bloodthrister, Phantom Dancer, Infinity Edge, Essential Reaver vagy Blade of the Ruined King (kedvfüggő) és hatodiknak Runaan's Hurricane... És közben stackelődik a passzív a jóskákon (a true damage szép dolog), el is nyomok egy E-t, mielőtt megkezdenének egy támadást. Mire feleszmélnek, egy valaki minimum elhullott, minimum két másik meg akkora sebzést kapott, hogy nem érdemes folytatnia a harcot.

    Természetesen ez a legpozitívabb végkimenetel. Volt, hogy a csapatom azelőtt kezdett támadásba, mielőtt pozícióba értem. Volt, amikor nem volt esélyem flankelni és normál összecsapás során kifókuszoltak a francba. Az is előfordult, hogy flankelésre számítottak és egyvalaki direkt felkészült arra, hogy leszereljen, ha előbújok (kapott az illető honort). De értem, hogy miért szeretik bannolni LCS-en :)

    Majd kipróbálok unalmasabb napjaimon más carryket is.

    Nasus top lane: ha jól nyomod, earlyben is kemény damage outputja van, de természetesen tanknak illik építeni. Az új Nidával a legnagyobb bajod szerintem az volt, hogy biztos távolságból szórta a dárdáit, majd amikor eléggé le lettél amortizálva, bemacskult és széttépett a g*cibe. Amivel nekem meggyűlt a bajom, az a Nida support Caitlyn mellett. Természetesen a legnagyobb bajom az volt, hogy a supportom (Zyra) gyökér volt... viccet félretéve, szó szerint. Elvétette mindig a rootot, elszedte a gazaival a farmot és nem wardolt. Twitch escape-je meg eléggé khm... nem hatékony earlyben.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

  • -=Vacsek=-

    senior tag

    válasz Lokids #31219 üzenetére

    most jon a kerdes minek mesz rankedre h nem tudsz topozni vagy csak 1 champed van oda. de ha nasus akkor nezz bele sirchez streamjebe twitchen sokszor kap maga ellen ranged champat amikor nasussal megy. miko tul van az 1k stacken es brutal lifesteal epit azon sirni szoktam. trinity bt botrk :-D majd nezz bele erdemes.

Új hozzászólás Aktív témák