Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nammarci

    csendes tag

    válasz Yodamest #66262 üzenetére

    Heca legalább egy 2 éve vagy giga broken vagy nagyon gyenge és ezek között ugrál patchtől függően..
    Annyival egyetértek hogy az assasinok mobilitást adó spelljükön legyen nagy cd - ami általában meg is van, kivéve a példád Fizz ráadásul ő celozhatatlan, dashel és sokat is sebez 5-6 mp-enként
    Szerintem jobban kiadja a kaszt jellegét ha megvan a nagy burst dmg de aztán nagyok is a cd-k, várni kell 10-12 mp-et legalább

    A heal reductiont azóta sem értem miért hagyták 40-en mikor ordít a játékról hogy 50 de akár 60 is elférne.
    Akár úgy ahogy volt hogy 800-ért 40%, teljes item meg 60% vagy szimplán amit mondtál hogy olyan tárgy ami kb csak ezt csinálja de azt 80%ban
    Az anti shield meg rosszabb; AP tárgy nincs is ilyen - a shadowflame nem erre valo- a serpents fang meg egy korrekt és olcsó item de alig használják ráadásul csak assasinoknak van. (Ezen kívül csak 2 hősnek van összes shield ellenes abilityje, Zeritől ugye ezt IS el kellett venni :U )
    A katarinás részre: a legnagyobb baj a karakterrel hogy mióta nincs Gunblade azóta mindent is akar vele kezdeni a riot és kész káosz a karakter.
    A fullAP még oké, egész jók voltak rá a tárgyak.
    A divine build? Wits end? Ne már...
    Vagy a tank build Sunfire, Hydra, Heartsteel. Kész vicc
    A krakenes borzalmat nem is mondom mert azt gyorsan hotfixelték.
    A hős subredditjén már azt írják inkább vegyék ki a resetet vagy bármi csak kapja vissza a gunbladet mert egy szenvedés azóta. :U

    tenaijo:
    A bruiser itemekkel a mythic tárgyak óta folyamatosan baj van
    A divine miatt két évig senki nem vett Triforceot, a Stride aktívja mikor dasheltél undorító volt az immobilis karaktereken, goredrinker folyamatosan nerf-buff-nerf-buff, Shojin visszajött és természetesen ugyanúgy probléma van vele mint mikor kivették :D
    Bár ezek jó része elég sokat változik/eltűnik majd.

Új hozzászólás Aktív témák