Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nuke7

    veterán

    válasz Imilenni #59920 üzenetére

    nos... a leginkább az baszott fel, hogy fenn vannak neten az S kompok,itemek, stb.... meg a streamerek miket tudnak összehozni... és nekem meg nem sikerült.

    Tegnap fixen 4. hely, kétszer. Jó, elengedem a komp meg item guide-okat, játszom azzal amit ad.

    Ma akkor sikerül egy garen-t meg egy graves-t összerakni még első körben, nézzük akkor a noble, gunslinger, ranger kompot. Középmezőny végig, néha 1-1 lose, vayne nehezen akar összejönni. Ezt egész jól fel lehetett még turbózni a knight, glacial és demon buff-al a végére - és szerencsém volt, mert esett spatula és sok itemet kaptam. Lucian és Varus lvl3 viszont nem jött össze, csak garen, vayne meg graves.

    Viszont vertem meg olyat, akinek lvl3 varus-a volt :DDD a másodiknak meg lvl3 ashe és vayne is volt, valószínűleg positioning-el nyertem végül, a pyke-ja nem tudott hozzáférni a backline-omhoz, és nekem a varus volt a másik glacial a seju mellett :D ( meg hát a last minute kayle és brand lvl2 is hozzátett valsz... két morellonimiconnal és egy ludennel erősödve toltam az utolsó meccset :D )

    [ Szerkesztve ]

    https://youtube.com/user/nuke7

Új hozzászólás Aktív témák