Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gentlelelele

    aktív tag

    válasz kenwood #57208 üzenetére

    Amikor mondtam a csapatnak, hogy panth jg-t hozok 25 perc alatt fejezzük be, mert utána megyek afkolni annyira useless leszek. Hiába snowballoztam végig nem tudtunk/tak mit kezdeni vele és amúgy tényleg mindegy volt, hogy a pályán vagyok e vagy sem 25 perc után. Volt amikor topra vittem. Sikerült solo killt szereznem és zónáztam a lane opponent-et ahelyett, hogy gyors clear után roamoltam volna bárhová. Panthnak meg van a saját játék stílusa, ami lényegesen eltér a többi top lanertől. Vagyis aki hozzá van szokva a short trades lanekre, azoknak érdekesebb lesz a full agro . :D
    Amúgy nagyon egyszerűen lehet dobálni magadról a minion aggrót. Nem kell hozzá nagy tudás. Viszont panthnak nagyon rossz matchup lehetnek azok, akik tudnak távolabbról farmolni (GP, Ganr, Mundo, Quinn)

    twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

Új hozzászólás Aktív témák