Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz Kanczy #53682 üzenetére

    Nem szándékozom "olyan nagyon" a kilenc ellenséget okolni, én sem játszom tökéletesen, de az elmúlt egy hétben mintha minden retardáltat mellém soroltak volna. Promo-k mindig ott buktak el, hogy mindig volt egy nagy feeder vagy egy AFK, aki még épp csinált valamit/betöltött a játék neki, ami miatt nem mehetett a remake. Aztán ott rontottam el, hogy fillnek mentem B1-90LP környékén azzal a tudattal, hogy na majd csak sikerül supportként hozzátenni a meccshez - mert elvileg mindenki azt jelöli, ahol érzi, hogy nyerni tudna. Jó vicc volt az a meccs, 1–2 win kivételével mind bukó volt a fentebb taglaltak miatt B2-75LP-ig, mindegy volt, hogy éppen midre, topra vagy adc-nek mentem. Nem szabad hétvégén játszani.

    Most már B1 promónál tartok, egy győzelem csak meglesz kettő közül. Szezon végéig azért még el szeretném érni a silvert, goldról letettem az egy hetes S5 promó hintázás után. Lehet tényleg én vagyok a hülye és jó helyem lesz éppen silverben.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák