Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Iron Funeral

    őstag

    válasz Mooka-Miki #345 üzenetére

    Valahogy Ryze-nak nem hiányzik egy nerf, különösen, hogy pl. Kassadin vagy Annie az év összes napján jobb választás. Vlad ult nerfet nem értem, szerintem sokkal nagyobb hatással van a játékra/meccsere egy megállíthatatlan kődarab ami felüt mindenkit és stunol is, vagy egy részeges hordódobáló, meg nem vágom, hogy a Warwick nerfnek mi köze van az AOE metához (ha csak nem azért, hogy nerfeljék a junglingolást... de azt nem WW-vel kell megcsinálni). Vagy a CC-t vagy a sebzést kellett volna nerfelni pl. ezeknél, és akkor tényleg kapott volna egy ütést az AOE metagame de ez a "nesze semmi fogd meg jól" kategória. Tank teamek tényleg erősek... most ért el ez az EU szerverre úgy tűnik, counter? Twitch+heavy support/tank.
    Amikor elkezdtem játszani ezzel a játékkal, nem értettem, hogy miért hasonló a ranged és melee karik movespeedje, de végül is nem nem volt probléma megszokni, a lizard slow tweaket jogosnak érzem, mondjuk én lifestealre is penalty-t adnák minden ranged karakternél.

    (#348) sasa311: Galio ultiját a Merc. Treads is kiiktatja, hiszen a taunt hamarabb lejön rólad, onnan meg annyi dolgod van, hogy kigyalogolj a körből és nem fogsz dmg-t kapni. Ez eddig nekem működött mindig. A torony AI meg egy *****, lövi a köcsög miniont miközben a a jóembert megvágják torony alatt. Kérem, ha champet érzékel a torony, és éppen szétveri a delikvens arcát, akkor váltson már rá a minionról mert ez így nagyon retardáltan hat ki.

    (#349) Mooka-Miki: Rammus jungle verziója az igazi, nála jobban senki sem gankel, és ha perma-mia akkor nem tudnak szólni a lane emberek ;)

    Bugokról meg annyit, hogy az EU verzió klasszisokkal rosszabb mint az US tehát ez nem (teljesen) globális probléma.

    Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Új hozzászólás Aktív témák