Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    Éjszaka a legjobb játszani. Olyankor jobb a társaság, kevés a leaver, a feeder... Volt egy három fős ADC troll preamde topra (3. percben be volt ütve a turret), én lekényszrültem botra Shennel, nem tudtam, hogy sírjak-e vagy nevessek, esetleg a facepalm elég-e, amikor Braum rám ugrik turret alá és lefókuszol Luciannal (aki kapott a feje fölé egy Q-t és egy Ignite) és a végén én voltam. És én voltam a legboldogabb, amikor öt honorral zártam a meccset (egy barátságos, három csapatmunka és egy ellenfél). Én is kiosztottam hatot, megérdemelték a srácok, elpoénkodtuk az egész menetet.

    Négy menetet mentem Shennel. Ebből egy lett vereség, csak is azért, mert a premade bot horvát überpro különítmény nem volt hajlandó elhagyni a szerencsétlen egyedüli ADC-t botról, hogy besegíthessenek a Vayne-Pantheon duo top ellen... "Majd segít a jungler", aha, jött meghalni. Ez volt a második menet, a harmadik volt a fenti, a negyediken meg olyan gyönyörűen kordában tartottam topon Nasust, hogy öröm volt nézni (tíz percnél volt 24 minion killje, nekem 90). Pedig még illendően köszöntem is a bunyó előtt. "Greetings, Nasus! You are fearful today!"

    Tényleg replayek itt nincsenek?

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák