Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 1NST1G8R

    senior tag

    válasz Mythsardan #16035 üzenetére

    A Q-jat is vedd szamitasba, ha van valami CDR itemed 3 masodpercenkent tudod spamelni es ha betalal vissza is kapod a fele HP-t, igy nincs olyan ellen aki addig tudna uldozni mig meghalsz. Az ultit meg nem csak low hp-n lehet eltolni, ez hulyeseg mar csak a bonus movespeed miatt is. En sose varom meg hogy akar csak 30%-g lemenjen a hp-m, amit lehet es kell ultizok, a CD-je olyan alacsony hogy egy hosszabb teamfightban ha sok a poke meg a helyezkedes ketszer is elloheted, es ez kurva nagy elony tud lenni.

    Ha csak allnek mint f@sz a lakodalomba johogy legyaknanak, de Mundoban pont az a lenyeg hogy mobilis (es halhatatlan :DDD ), arra jarok kelek vele amerre akarok, ha valaki van olyan hulye hogy uldozobe vesz rahajitok par cleavert meg max beultizok aszt szevasz. Menekultem mar ugy hogy harman uldoztek es felvaltva lassitottam oket Q-val, szvsz vele a legkonnyebb meguszni egy halalt. A dmg az meg mas tema, nem egetvero, de nem is keves ahhoz kepest hogy tank, ha jol hasznalod a bardot eleg kellemetlen tud lenni, meg ha rastartolsz egy low hps menekulo hosre ott sincs kegyelem, szoval szerintem igencsak ott van a szeren. :)

    Fortune doesn't favor fools.

Új hozzászólás Aktív témák