Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • redwhite78

    aktív tag

    Sziasztok Guruk!

    Most biztos meg fogtok lepődni, de tanácsot kérnék. :)
    TV vásárlás előtt állok, de csak az alapdolgokkal vagyok tisztában és nem szeretnék elavult, vagy valamilyen gyengébb szériájú készülékbe belefutni a tapasztalatlanságom miatt. Ezért arra kérnélek benneteket, hogy ajánlatok olyan készülékeket, amelyeket szerintetek érdemes megvenni, mert beváltak, vagy jókat hallottatok róla.

    Amit tudok:
    37-40'' képátló (ennél nagyobb nem fér el, olyan 3-3,5 m-ről néznénk)
    LED-es (egde és backlitről olvastam, de nem tudom, hogy van-e érezhető a különbség közöttük, megéri-e az árát a jobb)
    Full hd, de a 3D-re nincs szükségem,
    és kb. 200 ezer forintot (± 20 ezer) szánok rá.

    Köszönöm előre is a javaslataitokat! Ezenkívül írtó sokat segítene bármilyen tanács amire a vásárlás előtt figyelnem kellene.

    red

    never go full retard

  • redwhite78

    aktív tag

    válasz #09634560 #8488 üzenetére

    Köszönöm a segítséget!

    Megnézem valahol a Sony EX500-ast és a Samsung C650-est is élőben. De így képről a Sony jobban tetszik. Az nem tudom, hogy az mkv hiányozna-e, de másnem veszek később egy lejátszót is.

    never go full retard

  • redwhite78

    aktív tag

    Sziasztok!

    HDD topikból küldtek ide, mondván inkább TV-s kérdés. Remélem Ti segíteni tudtok.

    Külső HDD-t szeretnék vásárolni elsősorban HD filmek tárolására és közvetlen lejátszására 500GB-1TB kapacitás között. Samsung 40C650-es LCD tv-n mkv formátumban szeretnék lejátszani filmet közvetlenül a tv-re csatlakoztatva a hdd-t, az usb1 (hdd) csatolón.
    Olyan külső vinyót keresek, amelyről ez gond nélkül megoldható. (Elsősorban azt nem tudom, hogy usb-n keresztül kap-e majd elegendő feszültséget a vinyo?)

    WD 500GB My Passport Essential 3.0
    SAMSUNG S2 Portable 3.0 500GB

    Ezekkel meg tudom oldani amit szeretnék, vagy mást javasoltok? Esetleg van valaki akinek van tapasztalata ezzel a TV-vel és a HDD-ről lejátszással?

    Segítséget előre is köszönöm!
    redwhite

    [ Szerkesztve ]

    never go full retard

Aktív témák