Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Ton1

    tag

    válasz headhunter #8253 üzenetére

    pfff, olvasgass kicsit, hogy miket irtam, ha szeretnél velem személyesen találkozni és beszélgetni az is megoldható, már úgy felb*szták az agyam
    van velük probléma rendesen, nekem legalábbis
    itt se lehet semmit tesztelni, meg még utána a képedbe hazudnak, hogy márpedig az le volt tesztelve, annyi h bekapcsolja, megkeresi az adókat, van kép? ok akkor jó, pá
    pofátlanul hazudnak hogy le volt tesztelve a boltban meg nálam is... 1 az hogy bontatlan a csomag mondom akkor hogy tesztelte le?! akkor elhallgatott, mondom nálam se tesztelt semmit...
    utána meg 15 percig hajtja, hogy a pixel teszt pixelhibát csinál... pofátlan hazudozás, csak azért hogy meg ne nézd, mert észreveszed a hibát

    de ha nem hiszed el, hát hajrá tanulj a saját idegrendszered kárán :(

    [ Szerkesztve ]

  • Rick4

    félisten

    válasz headhunter #8253 üzenetére

    A gyanúd rosszkor, rossz helyen ébred.. Az én nevemet megtalálod az adataimnál, keress meg az iwiw-en, egyszerű felhasználó vagyok (legalábbis ebből a szempontból) és egy tévét akartam venni, épp tőlük, mert itt sokan dícsérték őket, bár a gagyi shp-s 5Ft-os weblap engem nem győzött meg, a sok jó tapasztalat miatt hajlottam volna rá, Samsungos garipapírral ugye majdnem mindegy, kitől veszem. Keresd vissza karácsony után a hozzászólásomat a plazma topicban, konkrétan róluk írtam, plusz ha kell, elküldöm a dec 29-ei Auchan-os számlát a megvett tévéről. Miért nem lehet megérteni, hogy lehet 25 emberrel korrektek voltak, aztán másokkal meg nem, és ennyi? Nekem is egyszerűbb lett volna tőlük 207 ezerért venni úgy, hogy idehozzák, mint 210-ért úgy, hogy felmentem 10 rugóból Soroksárra? Tehát eleve nem az első, mert én már leírtam hasonlót december végén is... Ők nem akartak nekem tévét eladni, én a köcsögségük ellenére vettem volna még, de látod...

    [ Szerkesztve ]

    49" monitor, nas, nvme ssd ház eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/rick4/keres.php?usrid=87025

Aktív témák