Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • c41r0^

    őstag

    válasz c41r0^ #8213 üzenetére

    ja még annyit elfelejtettem, hogy a B679 esetében a MindigTV digitális SD adásai (RTL Klub, TV2) nem sokban különböznek ám a UPC analóg minőségétől, csak annyiban, hogy csíkmentesebb, nem annyira zajos, de ezek kb. 1.5 méterre már nem is igazán látszanak...

    kissé elmosódott a kép mindig, allókép esetében is, és minden TV adás esetében (az élesség 50-es értéken van, tehát pont félállásban), gondolom a deinterlace miatt, a Motion Plus 10/0 állásban de-blur / de-judder állásban használom, ez nem befolyásolja, mert kikapcsolt állapotban is megmarad ez a kissé mosódott kép minden esetben (nem tudom, milyen chip van a TV-ben, de attól is függ ám sokminden, épp a C530 esetén olvastam, hogy van Trident és MStar procival szerelt, és bizony vannak képi eltérések ezek okán is, de ezeket viszont könnyebben lehet firmware-rel gyógyítani, sőt, a C530-hoz annak megfelelően kell firmware-t telepíteni, hogy milyen képfeldolgozó proci van benne)

    persze ha az m1/m2/Duna HD-t ad, na az már egy minőségbeli ugrás, főleg az m2, ott mintha élesebb lenne a HD adás is, mint az m1 esetében

    egyszerű erősítős szobaantennával veszem a DVB-T-t

Aktív témák