Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Ton1

    tag

    válasz ximan #8086 üzenetére

    valószínű hogy működik, de semmi értelme, mivel HD tartalomhoz nem hiszem hogy elég a wifi sávszélessége. a kisebb felbontásúak meg lazán rámennek a pendrivera is... ennyiért meg usb-s winyót is simán veszel amire bőven fér film

  • djcsefa

    tag

    válasz ximan #8086 üzenetére

    Egyetértek Ton1-gyel. :R Elég ha veszel 1 külső HDD-t. Amugy a tv médialejátszójának pont ez lenne a lényege , h kerüljük ki a "hangos pc"t , de mégse kelljen mindent kiírni lemezre . A sávszéleség dologban is igaza van , mert egy kisebb (nekem van olyan ami több mint 17GB :Y ezért írtam h kisebb) kb 8gb (ha 720p) filmet néznél.......tehát ha wifit használnál.....az azt jelenti h ha pl másfél órás a film, akkor másfél óra alatt átrepít(folyamatosan , úgy h ne szaggason a film) 8gb-t wifin???!!!...hááát nem tudom... lehet működik (ha nagyon kíváncsi vagy akkor próbáld ki és legyen szerncséd vele), de nem tarom valószínűnek. ha mindenáron a géppröl akarod nyomni a filmeket akkor kösdd össze egy hdmi kábellel. :C

    ui: ha nem Hds filmeket néznél akkor talán életképesebb az ötlet....de a külső hdd v a hdmi-s összekötés biztosabb, egyszerübb és KIPRÓBÁLT megoldások

    [ Szerkesztve ]

    :i7 8700k -Asus Maximus X hero-Corsair dominator platinum 16Gb ddr4 2400Mhz EVGA Hydro copper-GTX1080ti-Ocz revodrive 3 x2+ 1x Samsung 850 evo 500gb - EVGA 80+ gold 750ws táp - Corsair 800D ház+ 2L víz :D

Aktív témák