Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • dh66e

    veterán

    válasz nightshadow #21124 üzenetére

    MM-ben jártam ma körbenéztem .Egy eladó srácot kérdezgettem naivan az lcd tévékről.Samsungot ajánlott-mi mást- erre én mondom hogy halottam hogy az lg is sokat fejlődött erre elrettentésül odavitt egy egymás mellett lévő samuhoz meg egy lg-hez.Samunak szépen beállított képe volt lg-nek meg olyan fakó és szürke hogy csak "ámultam".Kérdi a srác hogy látom e az óriási különbséget a samu javára.Vicces volt a dolog,de hát én mint naiv ugye belementem a csodálkozásba.Szóval nagyon el tudnak adni amit kell.
    Kérdezem mi a helyzet a sonyval?
    Azt mondja áhhh azok is samsungok csak drágábban.Na mondom magamban belököm hogy nekem sharpom van arra mit reagál.Erre odavitt a sonyHX850-hez és benyögte hogy ebben is sharp panel van.Mondom neki akkor ez mégse samu csak drágábban-na itt már volt egy kis sziszegés-de kinyögte hogy ő az olcsóbb kategóriáról beszélt.Kérdeztem hogy melyikben van sharp és melyikben van samu panel.
    Tudomása szerint 6-os szériáig samu panelesek a sonyk felette sharp.Ez volt az egyetlen hihető dolog ma reggel. :)

Aktív témák